• Naklen Eğitim
  • Kayıttan Eğitim
  • Hibrit Eğitim
  • Neden Biz?

Naklen
Eğitim Nedir?

Eğitimlerin günün belirli bir saatinde yapıldığı, öğrencilerin belirlenen saatlerde derslere naklen katılabildiği ve sorularını sorabildiği sistemdir. Kalabalık sınıflarda ders içerisinde kursiyerler tarafından birden fazla soru sorulduğunda dersin akışı bozulmakta ve verimlilik azalmaktadır. Ayrıca çalışan kursiyerler işleri gereği yada özel nedenlerle belirlenen ders saatlerinde sürekli olarak dersleri izleyememekte ve dolayısıyla fazladan ödenen maliyet israf olmaktadır.

Maliyet
100
Verimlilik
70

Kayıttan
Eğitim Nedir?

Eğitimlerin kaydedildiği ve eğitim verilecek olan sistem üzerinden işlenecek tüm konuların toplu olarak yüklenip sunulduğu, dersin hocasına soru sorma imkanı kısıtlı ve eğitimin ilerleyişi tamamen öğrenciye bırakılmış sistemdir. Yönlendirme ve rehberlik durumlarının olmadığı bu sistemde kursiyerler kendi programlarını uygulamak durumundadırlar. Düzenli bir program olmadığı durumda ise eğitimin verimi düşmektedir.

Maliyet
75
Verimlilik
65

Hibrit
Eğitim Nedir?

Bu eğitim sistemi naklen ve kayıttan eğitimin avantajlı yönlerinin birleştirilmesi sonucunda ortaya çıkmış olan yeni nesil bir online eğitim sistemidir. Konu anlatımları gün içerisinde kaydedilip belirlenen bir saatte sistemden yayınlanmaktadır. Konu anlatımlarının yayınlanmasının ardından, kursiyerler istedikleri kadar veya istedikleri zaman bu anlatımları izleyebilmektedirler. Yani ders kaçırma durumu sözkonusu değildir. Sistemde kursiyerlerin "eğitmenler" ile irtibat kurabilmesi için iletişim hattı, canlı destek veya özel butonlar bulunmaktadır. Kursiyerler her an, eğitmenlere sorularını aktarabilirler ya da canlı destek ile görüşerek anlayamadıkları noktaları telafi edebilmektedirler. Ayrıca eğitmen tarafından verilen ödevler ve program çerçevesinde ilerleyen kursiyerler daha az emek ile daha fazla yol katetmektedirler.

Maliyet
80
Verimlilik
95

Neden Zafer Hoca?

"Zafer Hoca" yabancı dil eğitiminde yıllara meydan okuyan ve bu sektörde ülkeye hizmeti hedefleyen bir eğitimendir. Örgün eğitimlerle çıkmış olduğu yola, 7 yıllık tecrübenin ardından online platformdan devam etme kararı almıştır. Yaklaşık 8 yıldır kendi online sistemi üzerinden eğitimlerini sürdüren "Zafer Hoca" ve ekibi bu alanda birbirinden kaliteli kaynaklar geliştirerek İngilizce öğrenenler için büyük kolaylıklar sağlamışlardır. Misyonu sınavlardan ziyade yabancı dilin kendisini öğretmek olan "Zafer Hoca" bu yolda her yıl binlerce öğrencinin büyük başarılar elde etmesine vesile olmaktadır. Eğitimlerde kullanılan özel geliştirilmiş dökümanlar ile yabancı dil öğrenmek artık daha eğlenceli ve kalıcı hale gelmiştir. "Zafer Hoca Dil Akademisi" her ne kadar büyük başarılara imza atmış olsada her daim daha iyisi vardır prensibi ile çalışmalarını sürdürecektir. Sizlerde yabancı dili gerçekten öğrenmek ve sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız online gruplarımıza bekliyoruz...